2015-06-06 Kolejny wielki sukces młodych zawodników Taekwon-do z Drzonowa!

W dniu 06.06.2015 w Nałęczowie koło Lublina odbyły się Mistrzostwa Ogólnopolskiej Organizacji Taekwon-do ITF, w których udział wzięli zawodnicy z klubu Hwa-Rang działającego przy Zespole Szkół w Drzonowie.

Klub reprezentowało 10 osób. Młodzi taekwondocy i tym razem spisali się znakomicie, zdobywając na zawodach najwyższej krajowej rangi aż 8 medali! Poniżej lista medalistów:

Kowalczyk Jakub – złoto w technikach specjalnych i srebro w układach formalnych
Czołnowski Kacper – srebro w technikach specjalnych  i brąz w układach formalnych
Skwarek Marcelina – srebro w technikach specjalnych
Świtoń Wiktoria – brąz w technikach specjalnych i brąz w układach formalnych
Dołęgowska Zuzanna – brąz w technikach specjalnych

Bez miejsc medalowych, ale godnie reprezentując szkołę i Gminę Kołobrzeg  w mistrzostwach często ocierając się o podium udział wzięli także : Czołnowska Maja, Lipiec Martyna, Baran Bartosz, Sobczak Marcel i Wszelaki Karol.

Dzięki możliwości wyjazdu jaki stworzyła sportowcom Gmina Kołobrzeg  mogli oni także zwiedzić Nałęczów: Muzeum Dom Stefana Żeromskiego, przepiękny Park Zdrojowy (zakosztowały dwóch rodzajów wód leczniczych) i Czekoladziarnię Wedla umiejscowioną w centrum parku. Tereny powiatu kołobrzeskiego dzieci reprezentowały także ze szkółką Taekwondo z Gościna .Wspólna podróż (dla wielu pierwsza pociągiem), wspólne ćwiczenia, zwiedzanie i wzajemne dopingowanie była nowym i ciekawym doświadczeniem. Dzieci  wraz z rodzicami prezentowały walory Gminy Kołobrzeg wręczając materiały promocyjne zebranym na mistrzostwach osobom, co cieszyło się dużym powodzeniem. Reprezentantom gminy towarzyszyła wspaniała słoneczna pogoda, moc uśmiechu (czasami łez), ale przede wszystkim duma, że szkoła Hwa-Rang rozwija się i nieustannie odnosi sukcesy.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy! Następny cel jaki stoi przed młodymi adeptami Taekwon-do to zdanie egzaminu na wyższe stopnie (pasy), a jesienią wyjazd na międzynarodowy turniej Taekwon-do „Polisch Open” w Brzegu Dolnym.

Trener Dawid Świtoń II Dan

http://gmina.kolobrzeg.pl/archiwum-wydarzen/wydarzenia-2015/2509-kolejny-wielki-sukces-mlodych-zawodnikow-taekwon-do-z-drzonowa

Dodaj komentarz