Przygotowania do “Polish Open” zakończone

      W dniu 26 stycznia 2016 r. w sali multimedialnej w Zespole Szkół w Drzonowie odbyło się pożegnanie trenera Pana Ireneusza Jasińskiego (III Dan). Pan Ireneusz Jasiński trenował dzieci ze Szkoły Taekwondo ITF “Hwa-Rang” w Drzonowie od września 2015 r. W tym okresie profesjonalnie i z wielkim zaagażowanie prowadził zajęcia praktyczne ze koreańskiej sztuki walki Taekwondo ITF.

W tym czasie trenowane przez niego dzieci poczyniły znaczne postępy w tej sztuce walki.
Pan Ireneusz Jasiński przygotował swoich adeptów do udziału w zawodach “Polish Open” organizowanych przez Ogólnopolską Organizację Taekwon-Do ITF, które odbędą się w dniu 30 stycznia 2016 r. w Brzegu Dolnym koło Wrocławia.
Pożegnalne spotkanie odbyło się w miłej atmosferze. W spotkaniu uczestniczyli adepci Taekwon-Do oraz ich rodzice. Panu Ireneuszowi Jasińskiemu w podziękowaniu dzieci wręczyły bukiety kwiatów wykonane własnoręcznie z papieru w kolorach kolejnych stopni uczniowskich Cup (biały, żółty, zielony, niebieieski, czerwony) oraz mistrzowskich (czarny). Trener otrzymał również od dzieci koszulkę z napisem “Najlepszy trener Taekwondo nad Bałtykiem“ z podpisem “Dziękujemy, Dzieciaki z Drzonowa”.
Nasza wspólna sportowa przygoda z Panem Ireneuszem Jasińskim nie dobiegła jeszcze do końca.
Ten doświadczony trener i miłośnik Taekwon-Do będzie w dalszym ciągu kształcił dzieci z Gminy Kołobrzeg w sekcji stowarzyszenia Szkoła Taekwon-Do ITF “Hwa-Rang”, która działa od kilku miesięcy i trenuje w sali Gminnego Ośrodka Sportu, Turystyki i Rekreacji w Dźwirzynie.
Wierzymy jednak, że pod okiem tak doświadczonego trenera, nasza bliźniacza grupa w Dźwirzynie osiągnie również znaczące sukcesy, jak sekcja w Drzonowie (liczne medale złote, srebrne i brązowe na zawodach regionalnych i krajowych).
Niewątpliwie ogromnym wsparciem okaże się także, otrzymana przez stowarzyszenie Szkoła Taekwon-Do ITF “Hwa-Rang” w Drzonowie, dotacja udzielona przez Gminę Kołobrzeg, z przeznaczeniem na rozwój tejże sztuki walki na terenie naszej gminy.
Dzieci i rodzice z Drzonowa oraz okolic dziękują Panu Ireneuszowi Jasińskiemu za okazane serce, cierpliwość oraz poświęcenie.
Dziękujemy, dzieciaki z Drzonowa!

tekst i foto: Marek Dołęgowski

http://gmina.kolobrzeg.pl/archiwum-wydarzen/wydarzenia-2016/2830-przygotowania-do-polish-open-zakonczone

[WRGF id=170]

<img src=”https://goo.gl/photos/nDPo45Y5Hu1XRDHU7″>

 

Dodaj komentarz