2018-01-14 Integracja mieszkańców i szkoły Taekwon-do Hwa-Rang z Drzonowa

Stowarzyszenie Szkoła Taekwon-do ITF „Hwa-Rang” z Drzonowa na czele z trenerem Dawidem Świtoniem – III DAN, postanowiło zorganizować spotkanie dla rodziców, dzieci i młodzieży uczęszczających do sekcji w Drzonowie i Dźwirzynie. Z pomocą przyszła im Grupa Inicjatywna Pracowni Orange, która przygotowała program imprezy, dążący swoimi działaniami do jak najlepszego poznania się i integracji mieszkańców: Drzonowa, Dźwirzyna, Grzybowa i okolic oraz miasta Kołobrzeg (z zaprzyjaźnionej Szkoły Taekwon-do „Jul-Dong”, prowadzonej przez trenera Mirosława Pękula – V Dan).

Zapraszamy do obejrzenia pokazu zdjęć z zabawy autorstwa Magdy i Damiana.

W uroczystości wzięło udział 60 osób: rodzice, przyjaciele i zaproszeni goście. Wszystkich przywitano ciepłymi słowami: „Rozpoczynamy Nowy Rok, kolejny rok naszej współpracy: samorządu, trenera oraz rodziców. Ten rok był dla nas czasem dumy z naszych dzieci, prawdziwym poligonem wytężonej pracy, nowych doświadczeń i wspaniałej zabawy. Chcielibyśmy powitać w naszym gronie zaproszonych gości, naszych przyjaciół i podziękować im za wsparcie i bezinteresowną pomoc”.

Spotkanie było także świetną okazją do podsumowań oraz wspomnień: ,,Rok 2016 był dla naszego stowarzyszenia bardzo udanym rokiem i życzymy sobie i Państwu, żeby rok 2017 przyniósł nam równie wiele medali, doświadczeń i uśmiechów na twarzach naszych dzieci, bo przecież to jest dla nas najważniejsze. Tak naprawdę nie byłoby nas dziś tu, gdyby nie nasz trener Dawid Świtoń, który dzięki swojej pasji i chęci zarażania nią naszych dzieci, a coraz częściej i nas dorosłych, zakładając trzy lata temu pierwszą grupę w Drzonowie”.

Popłynęły też słowa podziękowań: ,,Dawid w imieniu rodziców Twoich wychowanków chcielibyśmy Ci serdecznie podziękować i życzyć w tym Nowym roku wielu sukcesów trenerskich. Jesteś osobą, która jako pierwsza zapisała się w księdze sportowych doświadczeń naszych dzieci w dziedzinie Taekwon-do, więc jesteś uprawniony do pomyślenia sobie życzenia i zapalenia trzydziestu ośmiu świec na torcie, symbolizujących Twoich wszystkich obecnych uczniów. W prezencie od Pracowni Orange otrzymujesz czapkę maszynisty, żebyś mógł pokierować naszą dzisiejszą zabawą równie doskonale, jak czynisz to na co dzień z naszymi dziećmi. Życzymy wszystkiego dobrego w Nowym Roku Tobie oraz Państwu”.

Na zakończenie nieco słów o planach na przyszłość: ,,Jeszcze niedawno życzyliśmy sobie Dosiego Roku i tak też się stało. Miło mi poinformować Was, że nasze stowarzyszenie otrzymało w roku 2017 dotację z Gminy Kołobrzeg na propagowanie sportu na terenie gminy w kwocie 60 tysięcy złotych, co pozwoli nam  zrealizować wszystkie tegoroczne zamierzenia oraz wyodrębnić grupę dzieci młodszych  trenujących Taekwon-do w Drzonowie. Pracownia Orange postanowiła także przekazać Państwa życzenia wszystkim zebranym i zaprasza do uczestnictwa w Pomarańczowym Koncercie Życzeń. Po wysłuchaniu poszczególnych życzeń zapraszamy wszystkich do wspólnego tańca”.

Szczególne podziękowania organizatorzy spotkania kierują do Państwa Magdaleny Kornackiej i Damiana Wielgosza, życzliwych i bezinteresownych mieszkańców Gminy Kołobrzeg, którzy zgodzili się udokumentować fotograficznie naszą zabawę.

Serdecznie polecamy ich usługi:

– Magdalena Kornacka – zobacz 

– Damian Wielgosz – zobacz

Dziękujemy także za wspaniałą współpracę Panu Sebastianowi Pietrzakowi – D.J. Sebie, który wspaniale wkomponował swoją pracę w nasz Pomarańczowy Koncert Życzeń oraz Krzysztofowi Kuczyńskiemu. Za możliwość stworzenia niepowtarzalnego nastroju dziękujemy również wszystkim życzliwym mieszkańcom Gminy Kołobrzeg, którzy zaufali nam i wypożyczyli swoje jakże delikatne lampiony – latarenki. Na Państwa zawsze możemy liczyć i jest to dla nas niezmiernie ważne.

Grupa Inicjatywna Pracowni Orange poleca swoje usługi, mające na celu integrację mieszkańców Gminy Kołobrzeg. Mamy nadzieję, że dzięki naszej pracy rodzice podopiecznych Pana Dawida Świtonia będą lepiej współpracować i wspólnie działać na rzecz swoich dzieci, bo jedno jest pewne, że RAZEM MOŻNA WIĘCEJ.

Zapraszamy do obejrzenia pokazu zdjęć z zabawy autorstwa Magdy i Damiana.

Więcej zdjęć z imprezy dostępna jest na stronie: http://gmina.kolobrzeg.pl/