Dotacja Wójta Gminy Kołobrzeg dla Stowarzyszenia na 2017 r.!

Zarząd Stowarzyszenia Szkoła Taekwon-do ITF “Hwa-Rang” z Drzonowa (z sekcjami w Drzonowie i Dźwirzynie) z radością informuje, o przyznanej dotacji przez Gminę Kołobrzeg na rok 2017,  w ramach promocji sportu i rekreacji wśród jej mieszkańców, w wysokości 60.000,00 zł (słownie: sześćdziesiąt tysięcy zł).

W mieniu mieszkańców gminy – członków naszego stowarzyszenia  pragniemy serdecznie podziękować władzom Gminy Kołobrzeg – Wójtowi Włodzimierzowi Popiołkowi za udzieloną Stowarzyszeniu pomoc finansową i merytoryczną . Wierzymy, że przeznaczone środki finansowe wpłyną na rozwój naszych uczniów i pozwolą im na godne reprezentowanie naszego regionu zarówno podczas udziału w zawodach ogólnopolskich jak i międzynarodowych w Czechach.

Przeznaczona ze środków publicznych dotacja zostanie przeznaczona na m.in. zatrudnienie trenera, najem sali gimnastycznej w Zespole Szkół w Drzonowie, najem hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Turystyki w Dźwirzynie, zorganizowanie wyjazdu w marcu br. dla dzieci i młodzieży na międzynarodowe zawody Taekwon-do Czech Open 2017 w marcu 2017 do Nymburka w Czechach, a także zorganizowanie wyjazdu w czerwcu br. na Mistrzostwa Polski Taekwon-do ITF organizowane przez Ogólnopolską Organizację Taekwon-do.

Dzięki udzielonej przez Wójta Gminy Kołobrzeg dotacji w styczniu 2017 r. udało się rozszerzyć działalność sportową Stowarzyszenia oraz poprawić jakość świadczonych usług m.in. przez stworzenie w Drzonowie dodatkowej grupy dla początkujących młodszych dzieci. Stworzenie dodatkowej grupy umożliwi przygotowanie treningów skierowanych bezpośrednio do najmłodszych, początkujących uczestników zajęć, szczególnie dostosowanych do ich wieku, umiejętności i potrzeb.

Treningi odbywają się w każdą środę i piątek:

  1. Grupa początkujących w Drzonowie od 16:30 do 17:15
  2. Grupa zaawansowanych w Drzonowie od 17:20 do 18:20
  3. Grupa średniozaawansowana w Dźwirzynie od 15:00 do 16:00

Osoby zainteresowane treningami zapraszamy na salę gimnastyczną Zespołu Szkół w Drzonowie, zaś w Dźwirzynie na halę sportową Gminnego Ośrodka Sportu, Turystyki i Rekreacji (GOSTiR).

Pierwszy miesiąc treningów jest bezpłatny. Później obowiązuje opłata członkowska w wysokości 50 zł miesięcznie. Środki te wracają do uczestników zajęć w formie dopłat do wyjazdów m.in. na zawody sportowe, obozy sportowe, ubezpieczenia, najmu sali, zakupów sprzętu oraz środków np. na imprezy integracyjne.

Dodatkowe informacje o treningach i działalności szkoły można znaleźć na  stronie Stowarzyszenia: www.hwa-rang.pl lub pisząc e-maila na adres: kontakt@hwa-rang.pl.

Informacji udziela również:

Instruktor samoobrony i sztuki walki Taekwon-do ITF:

Dawid Świtoń (III Dan):

telefon: 519 470 530 , e-mail: dawid.taekwondo@op.pl

lub

prezes Stowarzyszenia: Marek Dołęgowski:

Tel. 667 067 006, e-mail: kontakt@hwa-rang.pl

                                                                  Zarząd Stowarzyszenia

                                                                                      Hwa-Rang