2017-02-12 Naszywki z logo Szkoły “Hwa-Rang”

Uprzejmie informuję, że można nabyć naszywki z logiem naszej szkoły. Koszt naszywki to 11 zł. Przeczytaj jak kupić naszywkę…

W dniu dzisiejszym zamówił ze środków prywatnych 25 sztuk naszywek z logo naszej szkoły. Jeżeli, ktoś jest zainteresowany zakupem, to chętnie odsprzedam po ich cenie zakupu – 11 zł / szt.

Dla wyjaśnienia: pozostali uczniowie poprzednio zamawiali naszywki także prywatnie w ten sam sposób. Stowarzyszenie nie finansuje zakupu naszywek, gdyż stają się one prywatną własnością uczestników zajęć. Dlatego opłaty za naszywki proszę nie wpłacać na konto stowarzyszenia, gdyż zapłaciłem za nie z prywatnych środków.

Osoby zainteresowane zakupem proszę o wpłaty na moje prywatne konto, które znajduje się poniżej:

Bank Credit Agricole S.A. we Wrocławiu, Oddział w Kołobrzegu:

Marek Dołęgowski i Anna Stefaniak-Dołęgowska

Drzonowo 1 lok. 2, 78-133 Drzonowo

76 1940 1076 5917 4008 0000 0000

W tytule przelewu proszę wpisać imię i nazwisko zamawiającego oraz ilość sztuk, koniecznie z dopiskiem “ZA NASZWYKI“.

Sposób mocowania i konserwacji naszywki z termo-folią:

Odkleić papier ochronny od termo-folii.
Naszywkę z termo-folią należy przyprasować żelazkiem o temperaturze 120 °C – 130 °C przez około 12 sekund, najlepiej przez cienką suchą szmatkę. W razie potrzeby można powtórzyć czynność po drugiej stronie.
Pełną wytrzymałość na pranie i odrywanie uzyskujemy po 48 godzinach.
Dostosowana do odzieży pranej w temperaturze nie przekraczającej 45 °C. Do wyrobów ze skóry lub imitacji skóry sposób mocowania jest identyczny. W celu wzmocnienia na odrywanie naszywkę należy dodatkowo przyszyć blisko krawędzi zewnętrznej.

MAREK DOŁĘGOWSKI: tel. 667 067 006