2017-03-12 Wyjazd na Czech Open 2017 do Nymburka

INFORMACJE DLA RODZICÓW. WYJAZD NA ZAWODY CZECH OPEN (NYNBURK) – 16 -19 MARCA 2017 R.

 Przygotowanie do wyjazdu:

prosimy o przygotowanie dowodów/paszportów i legitymacji członkowskich Taekwon-do  oraz poniższej karty informacyjnej o stanie zdrowia dziecka na środę 15 marca 2017 r. i przekazanie ich trenerowi  Panu Dawidowi Świtoń,

– prosimy o wyposażenie dzieci w korony czeskie dla potrzeb indywidualnych (zakupu pamiątek dodatkowej żywności, wc itp.),transport, pobyt i wyżywienie dzieci oraz trenera  zostanie pokryty ze środków dotacji z Gminy Kołobrzeg,

– dzieci powinny zabrać ze sobą odzież i buty sportowe (dodatkowo otrzymają ciepłe buzy sportowe rozpinane z kapturem do noszenia podczas wyjazdu),

– niezbędne jest zabranie ze sobą przyborów toaletowych, mały ręcznik, klapki gumowe pod prysznic (zabieramy suszarkę do włosów, więc w razie potrzeby będzie można jej użyć),

– ponieważ będziemy jechali w nocy, to proszę przygotować dzieciom małą poduszkę i cienki, ale ciepły koc  (np. polarowy),

nie pozwalamy, żeby dzieci zabrały ze sobą narzędzia typu: scyzoryk, pilniczek do paznokci itp. oraz nie bierzemy odpowiedzialności za zagubione rzeczy typu telefon komórkowy, pieniądze,

– prosimy o wyposażenie dzieci w większą ilość wody mineralnej, ale żeby w busie miały przy sobie małą butelkę/bidon ze tzw. smoczkiem. Np. dużą wodę mineralną wkładamy do bagażu głównego, a w  podręcznym plecaku dziecko posiada małą butelkę wody niegazowanej.

prosimy, żeby dzieci na podróż nie zabierały słodyczy, napojów słodkich i chipsów, gdyż zależy nam żeby zniosły długą podróż komfortowo. Na miejscu będzie możliwość uzupełnienia poziomu cukrówJ.

– WAŻNE JEST, ŻEBY dzieci zabrały ze sobą dodatkową kanapkę, bułkę by móc zjeść ją wczesnym rankiem, zanim dojedziemy do Pragi gdzie będziemy mogli zjeść coś ciepłego.

– prosimy o spakowanie rzeczy dzieci w jeden bagaż główny, który zostanie zapakowany do bagażnika oraz jeden bagaż podręczny (z jedzeniem i piciem) oraz poduszką i kocem.

– osoby posiadające chorobę lokomocyjną proszę wyposażyć w tabletki (najlepiej pastylki do ssania) typu: Lokomotiv i przekazać je opiekunowi przed wyjazdem.

– doboki  będziemy prasowali na miejscu przed zawodami, dlatego można je złożyć i włożyć do bagażu,

 

 

PLAN PODRÓŻY  I POBYTU W CZECHACH:

1)       16.03.2017 r. bus Firmy Pegaz Mariusz Kazimierczak z Kołobrzegu, będzie podstawiony na parkingu przy Markecie Kaufland w Kołobrzegu o godzinie 23.20, o 23.30 wyjedzie w kierunku Drzonowa. Przyjazd busa do Drzonowa ok. 24.00 wyjazd o godzinie ok. 24.15. Dzieci rodzice pozostawiają pod opieką opiekunów przed wyjazdem osobiście.

2)       17.03.2017 r. :

ok. 7.00-8.00 przyjazd do Pragi Czeskiej, zwiedzanie (posiłki na mieście – dzieci posiadają opłacone wyżywienie z uzyskanej na ten cel dotacji z Gminy Kołobrzeg), osoby dorosłe jadące dodatkowo koszty posiłków ponoszą indywidualnie. O godzinie faktycznej godziny przyjazdu do Pragi poinformujemy Państwa telefonicznie – proszę nie dzwonić do dzieci podczas zwiedzania ze względów bezpieczeństwa, najdogodniejszą porą będzie godzina ok. 16.30. W Pradze planujemy zwiedzanie Starego Miasta, obiad w tradycyjnej czeskiej restauracji (możliwość skosztowania tradycyjnych czeskich potraw), możliwość zakupienia pamiątek itp.

ok. 15.00 – 16.00 zakwaterowanie w Ośrodku Sportowym w Nynburku, odpoczynek, mierzenie zawodników, kolacja.

3)       18.03.2017 r. śniadanie, udział w zawodach, obiad i kolacja w Ośrodku Sportowym.

4)       19.03.2017 r. śniadanie, udział w zawodach, obiad, wyjazd w drogę powrotną, kolacja w czasie drogi. Przyjazd do Drzonowa i Kołobrzegu – poinformujemy Państwa o godzinie wyjazdu i orientacyjnej godzinie powrotu telefonicznie.

5)       Dzieci proszę odebrać osobiście, a np. nieobecność  dzieci w szkole w poniedziałek proszę usprawiedliwić indywidualnie.

DOKUMENTY DO POBRANIA!

INFORMACJE DLA RODZICÓW WYJAZD CZECH OPEN-NYNBURK (PDF)

https://drive.google.com/open?id=0B9v5wPVO1v2OdHpuemFIMEo4V3M

Karta informacyjna o stanie zdrowia (PDF)

https://drive.google.com/open?id=0B9v5wPVO1v2Ocl96NW54bDJlQWc

Karta informacyjna o stanie zdrowia (MS WORD 2007)

https://drive.google.com/open?id=0B9v5wPVO1v2OcjIyc3BBejZTd2s

 

TELEFONY DO OPIEKUNÓW:

Marek Dołęgowski:
tel. 667 067 006, kontakt@hwa-rang.pl
Anna Stefaniak-Dołęgowska:
tel. 607 309 317, anna.stefaniak.dolegowska@gmail.com
Marek Biedrzycki:
tel. 694 714 402, marek.biedrzycki@hwa-rang.pl
Karolina Skwarek:
tel. 783 296 163, karolinawalczyszyn@gmail.com
Dawid Świtoń:
tel. 519 470 530, dawid.taekwondo@op.pl

DOKUMENTY DO POBRANIA!