2017-04-14 Spotkanie z Wójtem Gminy Kołobrzeg

Uhonorowanie sportowych sukcesów naszych zawodników. Sportowe laury zawodników Szkoły Taekwon-do ITF “Hwa-Rang” z Gminy Kołobrzeg na arenie europejskiej oraz szachowy sukces mistrzostw Polski nie umknął wójtowi Włodzimierzowi Popiołkowi…

W dniu 14 kwietnia 2017 r. Wójt Gminy Kołobrzeg Włodzimierz Popiołek wyróżnił postawę zawodników szkoły Taekwondo ,,Hwa Rang” Drzonowo, którzy z turnieju w Czechach przywieźli dwa brązowe medale, o czym napisano już na stronie Gminy Kołobrzeg: “Taekwon-do Czech Open 2017 – Sukces Hwa-Rang Drzonowo“.

Wójt Gminy Kołobrzeg nagrodził również szachową srebrną medalistkę Mistrzostw Polski do lat 18, klubu Solny Grzybowo Julię Antolak – przeczytaj o sukcesie Julii: Wicemistrzostwo Polski w szachach juniorki Solnego Grzybowo
Spotkanie przebiegło w bardzo sympatycznej i miłej atmosferze. Wszystkim wręczono pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki. Na szczególną nagrodę zasłużyli brązowi medaliści z Czech w taekwondo Marcelina Skwarek i Kazimierz Ciołek, którzy otrzymali również sprzęt sportowy. Już teraz widać wasze spore umiejętności, tworzycie zgraną drużynę, swoją aktywność przerzuciliście na sport i to jak widać jest dobry kierunek. Słuchacie swojego mistrza, trenera i te cechy, które nabywacie na pewno przydadzą wam się w życiu. Śledzę wasze wyniki i zawsze o Was pamiętam, nasza gmina może być dumna, że ma taką usportowioną młodzież ja wy jesteście – podkreślał wójt. Nie zabrakło też wyróżnienia dla samego trenera sekcji w Drzonowie i Dźwirzynie szkoły ,,Hwa Rang” Dawida Świtonia za zaangażowanie i sportową pracę z dziećmi i młodzieżą w Gminie Kołobrzeg.
Prezes stowarzyszenia Marek Dołęgowski podziękował za współpracę i wsparcie Gminy Kołobrzeg  dzięki któremu szkoła się rozwija i może uczestniczyć w zawodach w kraju i zagranicą. Wspólnie z trenerem i zawodnikami przygotowali dla wójta prezent, pamiątkowe zdjęcia oraz przyznali wójtowi honorowy tytuł ,,Przyjaciela Sportu” za promocję sportu w Gminie Kołobrzeg.
Należy przypomnieć, że Wójt Gminy Kołobrzeg wsparł Stowarzyszenie Szkoła Taewkwon-do ITF dotacją na realizację zadań w zakresie promocji sportu kwotą 60.000 zł. Dziękujemy.
Zmodyfikowany tekst pochodzi ze strony www.gmina.kolobrzeg.pl
Pełna galeria zdjęć znajduje się na naszym Google: https://goo.gl/photos/y3F1ULgyfFybBcNX9