2017-05-01 Majówka w Dźwirzynie 2017 z Taekwon-do ITF

Pokaz Szkoły Taekwon-do ITF “Hwa-Rang” z sekcjami w Dźwirzynie i Drzonowie na festynie “Majówka w Dźwirzynie 2017″…

W pierwszomajowe popołudnie uczniowie naszej szkoły, pod kierunkiem trenera pana Dawida Świtonia (III Dan), przeprowadzili pokaz dla mieszkańców Gminy Kołobrzeg i przybyłych turystów w tej nadmorskiej miejscowości.

Dzięki nieocenionej pomocy Szkoły “Jul-Dong” z Kołobrzegu, która to zasiliła naszą grupę w wyższego stopnia umiejętności (nasza szkoła nie posiada jeszcze w swoich szeregach uczniów z czarnym pasem), pokaz wykonano na wysokim poziomie, co zyskało uznanie publiczności.

Uczniowie zaprezentowali układy, techniki specjalne oraz pokaz samoobrony. Miłe było usłyszeć słowa uznania rodziców, którzy nie sądzili, że ich małe (bo niespełna 6 letnie dzieci) potrafią wykonać wyskoki z kopnięciem w powietrzu… Marysia także ćwiczyła dziś z nami (bardzo się cieszymy, że możemy wspólnie z Tobą spędzać wolny czas).

Publiczność także wzięła udział w naszym pokazie i zabawie, otrzymując drobne podarunki z Gminy Kołobrzeg. Dziś możliwe było powalczyć z mężem w rękawicach i ochraniaczach oraz wykonać jak największą ilość kopnięć na czas:-).

Władze Stowarzyszenia chciałyby serdecznie podziękować naszym przyjaciołom ze szkół Taekwon-do ITF: “Jul-Dong” z Kołobrzegu (Jarkowi Budzińskiemu (I Dan), Matthew Kolikow (I Dan), Jarkowi i Maciejowi Sadowskim (I Dan), panu Bartłomiejowi Wasilewskiemu  (6 cup) i “Hosinsul” z Podczela (trenerowi panu Markowi Rymackiemu (III Dan) za nieocenioną pomoc.

Zajęcia w naszej szkole są współfinansowane przez Gminę Kołobrzeg, w ramach dotacji otrzymanej na promocję sportu i rekreacji na terenie Gminy Kołobrzeg w roku 2017.

Zachęcamy do obejrzenia filmu z pokazu:

“Majówka w Dźwirzynie 2017”

https://www.youtube.com/watch?v=JXIXooXS6-M

Film i montaż Krysia i Kazik Ciołek: https://www.youtube.com/watch?v=xOiCaSrVNGY&feature=youtu.be

oraz galerii zdjęć: “Dysk Google”

https://goo.gl/photos/iFmBjapwjYiYRe2R6

 Tekst, zdjęcia i film: Anna Stefaniak-Dołęgowska