2017-05-03 I Bal przyjaciów Taekwon-do w dniu 24 czerwca 2017 r.

Trwają przygotowania do I Balu Przyjaciół Taekwon-do ITF w dniach 23/24 i 24/25 czerwca 2017 r.

SZANOWNI PAŃSTWO!
Tak, jak ustaliliśmy na zebraniu członków  Stowarzyszenia Szkoła Taekwon-do „Hwa-Rang” przygotowujemy się do „I Balu przyjaciół Taekwon-do”.

Biorąc pod uwagę, że w związku z wyjazdem naszych dzieci na obóz sportowy i znacznymi wydatkami w miesiącu czerwcu proponujemy takie oto rozwiązanie. Chcielibyśmy w pierwszej kolejności, żebyśmy wspólnie przygotowali zakończenie sezonu dla dzieci, zabawę integracyjną dla rodziców oraz zarobić dodatkowe pieniądze dla naszych dzieci na udziale w balu osób z zewnątrz.


Proponujemy zatem wynajem dwóch sal w budynku socjalnym w Drzonowie w dniach 23/24 czerwca i 24/25 czerwca 2017 r. (dwie doby to koszt 200 zł). Będą to duża sala wraz z kuchnią i wyposażeniem oraz sala strażacka, która jest przystosowana do usadzenia około 30 osób i jest bezpośrednio połączona przejściem z dużą salą. Tym sposobem możemy przyjąć w piątek dzieci w salce strażackiej z przejściem do dużej, by mogły potańczyć oraz na balu przyjąć 130 osób. Biorąc pod uwagę, że nas może być ok. 80 rodziców, to około 30 osób możemy dodatkowo zaprosić za opłatą na rzecz stowarzyszenia plus 12 zaproszonych gości bez opłaty w tym sponsorzy o władze Gminy Kołobrzeg oraz władze Ogólnopolskiej Organizacji Taekwon-do ITF.


 POMYSŁ JEST TAKI:
1. muzykę będzie puszczał Kazik z Gracjanem, a sprzęt wypożyczymy z SP w Dźwirzynie (zaoszczędzimy tym sposobem 400 zł na D.J., a muzykę ostatnio i tak wybierałam sama.
2. rodzice przygotują jak poprzednio przepyszne jedzenie z myślą, że musimy wykarmić 130 osób (ponieważ może być ciepło postarajmy się, żeby jedzenie nie posiadało zbyt dużo majonezu itp. panie wiedzą o co chodzi ),
3. Ewa Kin przygotuje jak mówi Leszek Czołnowski „Zupkę gulaszową, która w ustach się rozpływa” :),
4. Ja z Markiem bierzemy na siebie koszty wystroju sali i stołów, ponieważ nie będę miała czasu gotować,
5. alkohol i napoje kupujemy sami jak poprzednio i nie ponosimy żadnych innych opłat,
6. ZAPROSZENI PRZEZ NAS GOŚCIE płacą 70 zł od pary i w tym proponujemy im jedzenie i muzykę oraz wspaniałą zabawę, ale alkohol i napoje przynoszą sami.


Tym sposobem:
• dzieci pobawią się na zakończenie sezonu, jak co roku tylko tym razem z tańcami,
• my pobawimy się w swoim gronie, a pamiętacie ostatnio wyszliśmy z sali o 5 rano, (jedzenia zostało dużo jak na weselu, ponieważ tak tańczyliśmy, że nie było czasu jeść ),
KOCHANI REZEWUJCIE SOBIE TERMIN W KALENDARZU, POSTARAJCIE ZABRAĆ Z SOBĄ ZNAJOMYCH, PRZEMYŚLCIE MENU (i dajcie mi znać jak ostatnio, gdyż ostatnie konsultacje świetnie wpłynęły na niepowtarzalność potraw).
Czekam na informacje od Was o rezerwacjach dla Was i waszych znajomych oraz przygotowywanym jedzeniu. Przygotowuję jakieś dodatkowe drobne formy zarobkowania typu bukiecik kwiatków dla ukochanej… piosenka z dedykacją, ale wiecie symbolicznie 3-5 zł.
Mamy nadzieję, że nasza propozycja jest zadowalająca i znów będziemy się bawić do białego rana 🙂 🙂 🙂
UWAGA: Rozpoczynamy w dn. 24 czerwca 2017 r. o godzinie 20.00.


PROSZĘ o informację od Was jak najwcześniej, ale nie później niż               do końca maja 2017 r. o deklaracji waszego przybycia lub przybycia was i waszych znajomych, lub tylko waszych znajomych …. pozwoli mi to określić, czy przygotowywać plakaty z informacjami dla ludzi z zewnątrz.


Koordynacja imprezy i zgłaszanie potraw: Ania Stefaniak-Dołęgowska
tel. +48 607 309 317; e-mail: anna.stefaniak.dolegowska@gmail.com
Zgłoszenia uczestników i potrawy proszę dokonywać: telefonicznie,            SMS-em albo e-mailem.
PS. Wpływy pieniężne za udział w zabawie będą przeznaczone na cele statutowe naszego Stowarzyszenie takie jak organizacja Obozu Sportowego 2017 lub zakup sprzętu sportowego. Pieniądze będą zbierane zgodnie z prawem w ramach zbiórki publicznej zgłoszonej do właściwej instytucji publicznej (Dopisek: Marek Dołęgowski)