2017-11-05 Wspieraj nas poprzez www.sportbonus.pl

Robiąc codzienne zakupy, część tego co zapłacisz, może wesprzeć nasze dzieci!

O co chodzi? Aby zbytnio się nie rozpisywać, to wyjaśnię, że program SPORTBONUS.pl to ogólnopolska akcja, która umożliwia wygrywanie klubom sportowym różnych nagród. Najważniejsze jednak jest to, że rodzice dzieci oraz ich rodziny i znajomi mogą wspierać nasz klub także w trakcie robienia zakupów. Są to wyznaczone sklepy na terenie całego kraju, jak również ogólnopolskie sieci handlowe. Płacą za zakupy, średnio 2% zapłaconej kwoty, może wpłynąć na konto Stowarzyszenia.

Jak dołączyć się do programu? Na stronie www.sportbonus.pl w pasku wyszukiwania na tej stronie możesz wpisać: drzonowo lub hwa-rang lub – pojawi się stronka naszego klubu, na który możesz oddać głos. Bezpośrednio na tę stronę możesz udać się klikając ten link:

https://www.sportbonus.pl/klub/szkola_taekwondo_itf_hwarang-912

Po oddaniu głosu możesz podać swoje imię, adres e-mailowy, po czym na Twoją skrzynkę e-mail przyjdzie link aktywacyjny. Po jego kliknięciu możesz podać wymyślone hasło oraz numer karty płatniczej. Od tej chwili robiąc zakupy (np. na Orlenie) zasilasz budżet naszego Stowarzyszenia.

Na chwilę obecną, aby ruszyć z programem potrzebujemy 30 głosów! (mamy już 20!)

W razie pytań proszę dzwonić: Marek Dołęgowski: +48 667 067 006