2018-03-25 Puchar Pomorza Taekwon-do ITF w Kołobrzegu w dniu 14 kwietnia 2018 r.

Jeszcze kilka dni temu fascynowaliśmy się Pucharem Europy w Nymburku, a już zbliżją się kolejne zawody: Puchar Pomorza Taekwon-do ITF w Kołobrzegu.

 

Jeszcze kilka dni temu fascynowaliśmy się Pucharem Europy w Nymburku, a już zbliżają się kolejne zawody: Puchar Pomorza Taekwon-do ITF w Kołobrzegu. Puchar Pomorza odbędzie się 14 kwietnia 2018 r. w Hali MOSIR w Kołobrzegu przy ul. ppor. Edmunda Łopuskiego.

Więcej informacji znajduje się na stronie Ogólnopolskiej Organizacji Taekwon-Do: www.itfpoland.org.pl. Więcej informacji bezpośrednio pod komunikatem Prezesa Sławomira Gruszczyńskiego (VII dan) w formacie PDF znajduje się >>>> tutaj <<<<.

1.1 Jak w zwykle, przy każdych zawodach rodzice dzieci biorących udział, muszą podpisać zgodę na udział w układach, technikach specjalnych oraz walkach.

1.2 W przypadku walk, niezbędna będzie zgoda lekarza – wspólna wizyta zamówiona w dniu 27.03.2018 r. /wtorek/ o godz. 14:30 – w tej sprawie proszę kontaktować się trenerem.

1.3 Stowarzyszenie zapewnia ubezpieczenie dla uczestników od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) w dniu zawodów (także w trakcie podróż na zawody i w trakcie powrotu). Niezbędne będzie pisemna zgoda na zgłoszenie do ubezpieczenia (jak zwykle w PZU).