2018-06-14 Egzamin na stopnie uczniowskie!

Już za kilka dni, w najbliższą środę odbędzie się egzamin…..

 

 

Już za kilka dni, w najbliższą środę 20 czerwca o godzinie 17:00 w Szkole Drzonowie im. Mieszka I odbędzie się egzamin Taekwon-Do na wyższe stopnie CUP.
Koszt egzaminu to 35 zł za każdy stopień – płatność najpóźniej u trenera na treningu w piątek 15 czerwca, ewentualnie pół godziny przed egzaminem w środę (prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty). Większość dzieci zdaje o jeden stopień po za trzema wyjątkami – trener poinformuje te osoby. Na egzamin koniecznie trzeba zabrać ze sobą legitymacje członkowskie.  Egzamin przeprowadzi Instruktor Międzynarodowy Taekwon-Do ITF Pan Mirosław Pękul VI Dan ze Szkoły Taekwon-do JUL-DONG z Kołobrzegu.

Życzymy powodzenia!

Dawid Świtoń

 

UWAGA: Przed lub po egzaminie w środę 20 czerwca 2018 r. o godzinie 17:00 będzie ostatnia możliwość (OBOWIĄZKOWA) podpisania:
1. zgody na ubezpieczenie dziecka przed Obozem Sportowym w Czaplinku!. Rodziców, którzy tego jeszcze nie uczynili prosimy o dopełnienie tej formalności. Lista jest dostępna u trenera. Brak podpisu uniemożliwia ubezpieczenie dziecka, a tym samym jego udział w obozie.
2. W tym dniu należy zwrócić również trenerowi tzw. karty medyczne podpisane przez lekarza rodzinnego.
3. Trener posiada również listę ze zgodą na udział dziecka na wizytę w parku linowym w Czaplinku. Ją również należy podpisać najpóźniej 20.06.2018 r.!

Marek Dołęgowski, tel. 667 067 006.