2019-06-01 Medalowy Dzień Dziecka na Pucharze Pomorza 2019

W Międzynarodowym Dniu Dziecka – 1 czerwca, aż 18 zawodników Szkoły Taekwon-do ITF “Hwa-Rang” wzięło udział w Pucharze Pomorza Taekwon-do ITF, które odbyły się w Hali Millenium w Kołobrzegu…

 

 

W Międzynarodowym Dniu Dziecka – 1 czerwca, aż 18 zawodników Szkoły Taekwon-do ITF “Hwa-Rang” wzięło udział w Pucharze Pomorza Taekwon-do ITF, które odbyły się w Hali Millenium w Kołobrzegu.

Kolejny raz podopieczni instruktora międzynarodowego i trenera samoobrony Dawida Świtonia (III DAN) z sekcji w Dźwirzynie i Drzonowie pokazali klasę i umiejętności zdobywaj łącznie 14 medali: 5 złotych, 4 srebrne oraz 5 brązowych. Zdobyte wyróżnienia były nagrodą za ich ciężką pracę na treningach.

 

A oto medaliści:

1. Grzegorz Wolakzłoto w układach formalnych i srebro w technikach specjalnych;

2. Martyna Warlikowska: złoto w walkach i brąz w układach formalnych;

3. Mleczko Dawid: złoto w technikach specjalnych;

4. Skubisz Jakub: złoto w układach formalnych;

5. Kowalczyk Jakub złoto w technikach specjalnych;

6. Czołnowski Kacper srebro w technikach specjalnych i brąz w walkach;

7. Kotlorz Walter srebro w układach formalnych;

8. Skwarek Marcelina srebro w układach formalnych;

9. Dołęgowska Zuzanna brąz w układach formalnych;

10. Kopij Juliabrąz w układach formalnych;

11. Jefimczyk Krzysztofbrąz w układach formalnych.

 

Warto podkreślić, że dla Julii Kopij był do pierwszy medal w jej sportowej karierze. Bez miejsc medalowych, ale zbierając cenne doświadczenie i „ocierając” się o podium udział wzięli: Maja Warlikowska, Martyna Biedrzycka, Maja Czołnowska, Maria Mroczyńska, Marcek Sobczak, Bartosz Skubisz i Michal Hen, dla którego był to pierszy w życiu występ na zawodach.

 

Dziękujemy wszystkim za udział, serdecznie gratulujemy sukcesów! Rodzicom dziękujemy za zaufanie, wsparcie i gorący doping na trybunach.

 

Przy każdej okazji przypominamy, że Stowarzyszenie Szkoła Taekwon-do ITF “Hwa-Rang” otrzymuje wsparcie na swoją działalność z Gminy Kołobrzeg.

 

Wszystkich zainteresowanych tą sztuką walki lub technikami samoobrony zachęcamy do kontaktu trenerem Dawidem Świtoniem tel. 519 470 530 lub prezesem Markiem Dołęgowskim tel. 667 067 006.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.