2019-10-30 Egzamin na stopnie uczniowskie

W dniu 30 Października 2019 w szkole Taekwon-Do ITF „Hwa Rang” w Drzonowie odbył się egzamin na kolejne stopnie szkoleniowe CUP (pasy).

Egzamin przeprowadził Instruktor Międzynarodowy Taekwon-Do ITF pan Mirosław Pękul VI DAN. Do weryfikacji umiejętności podeszło 30 osób z sekcji z Drzonowa i Dźwirzyna.

Po niemal 2,5 godzinnym sprawdzianie umiejętności zdający adepci mogli cieszyć się ze zdobytych wyższych stopni Cup, na które w pełni zasłużyli udowadniając to wiedzą i umiejętnościami zdobytymi w ciągu całego roku na treningach w Szkole TKD „Hwa-Rang”.

Bardzo cieszy nas grupa “Gangu Świeżaków”, dla których był to pierwszy egzamin w życiu. Podeszli do niego z pełnym skupieniem i grzecznością. Ciężki egzamin pozostawiał z reguły twarzach młodych adeptów sztuki walki silne rumieńce a na plecach spocone doboki, co świadczy o tym, że wcale nie jest to takie proste, ale jak się chce to można sięgać po wyższe stopnie wtajemniczenia – tym samym można spełniać swoje marzenia ciesząc się ponadprzeciętną sprawnością, zdrowiem i świetnym samopoczuciem.

Nominacje na wyższe stopnie otrzymali:

 

10 Cup:

Boreczek Maja;

Kobylińska Natalia;

Feierabend Artur;

Feierabend Kornel;

Kondratowicz Nina;

 

9 Cup:

Cybulska Wiktoria;

Szczerba Andrzej;

Boreczek Lena;

Michalska Maria;

Arkanów Piotr;

Vlasenko Eleonora;

Dajnowicz Łucja;

Dajnowicz Jeremi.

 

8 Cup:

Woźniak Igor.


7 Cup:

Jefimczyk Krzysztof;

Kopij Julia.

 

6 Cup:

Skubisz Bartosz.

 

5 Cup:

Mroczyńska Maria;

Kotlorz Walter;

Skubisz Jakub;

Józefczuk Amelia.

 

4 Cup:

Wolak Grzegorz.

 

3 Cup:

Czołnowski Kacper;

Dołęgowska Zuzanna;

Warlikowska Martyna;

Warlikowska Maja;

Sobczak Marcel.

 

2 Cup:

Biedrzycka Martyna;

Skwarek Marcelina.Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych postępów. Szczególne podziękowania należą się dla Pani Grażyny Kornackiej – pracownikowi obsługi szkoły, która zawsze wspiera swoją dobrą wolą nasze Stowarzyszenie.

Zapraszamy na stronę www.hwa-rang.pl do obejrzenia galerii zdjęć oraz filmu z egzaminu.

Wszystkie zdjęcia i filmy dostępne są >>>> tutaj <<<<