2020-06-03 Wznawiamy treningi!

Po okresie zagrożenia epidemiologicznego wznawiamy treningi Taekwon-Do w Szkole Hwa-Rang. W związku z pandemią „uciekło” nam trochę godzin treningowych. Pragniemy wszystkich poinformować, że zostaną one nadrobione w trakcie sezonu treningowego, tak aby wykonać 100% założonego planu….

Szanowni Państwo, drodzy klubowicze,

Po okresie zagrożenia epidemiologicznego wznawiamy treningi Taekwon-Do w Szkole Hwa-Rang. W związku z pandemią „uciekło” nam trochę godzin treningowych. Pragniemy wszystkich poinformować, że zostaną one nadrobione w trakcie sezonu treningowego, tak aby wykonać 100% założonego planu.

W grupie w Dźwirzynie ten proces już się rozpoczął i tam godziny treningów są ustalane wg dostępności Hali GOSTiR na początku każdego tygodnia i o będziecie Państwo informowani przez trenera poprzez SMS.

Drzonowo wystartowało od dnia 3 czerwca, i w Drzonowie, do dnia 18 czerwca br. treningi będą odbywały się na boisku zewnętrznym przy Szkole Podstawowej, tak jak dotychczas w środy i piątki:

– grupa początkująca od 16:00 do 17:00,

– grupa zaawansowana od 17:00 do 18:30.

Ustalono z dyrekcją Szkoły Podstawowej, że taki wariant ze względów bezpieczeństwa oraz koniecznością przygotowywania szkoły i sali do egzaminów, które kończą się właśnie 18 czerwca br.

Garść ważnych informacji:

 1. W Drzonowie trenujemy w dresach i obuwiu sportowym. Szatnie i toalety są niedostępne!
 2. w Dźwirzynie trenujemy na hali GOSTiR– na ten moment szatnie także niedostępne
 3. zaplanowany obóz sportowy ze względów epidemicznych nie odbędzie się
 4. wyjazdy na zawody na razie wstrzymane, ale sytuacja jest dynamiczna i zmienia się z tygodnia na tydzień, więc trzymamy rękę na pulsie.
 5. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że seminarium z Wielkim Koreańskim Mistrzem Hwang Ho Yongiem IX Dan na przełomie lipca i sierpnia odbędzie się zgodnie z plane w Dźwirzynie 🙂

W związku z wieloma pytaniami odnośnie składek wyjaśniamy:

 1. Miesięczna opłata w wysokości 50 zł, nie jest opłatą za treningi tylko składką członkowską za udział w stowarzyszeniu!
 2. Wysokość składki członkowskiej od kilku lat nie zmienia się i wynosi 50 zł miesięcznie oprócz lipca i sierpnia gdzie jej nie opłacamy. Nie jest to związane z przerwą wakacyjną.
 3. Składka członkowska obowiązuje, bez względu na to czy ktoś uczęszcza na treningi, czy też z jakiś innych powodów ma przerwę w treningach.
 4. Składka członkowska jest również należna bez względu, na to czy treningi odbyły się, czy też odbyły się w mniejszej ilości, niż zaplanowano albo nie odbyły się wcale.
 5. Wpływy ze składek członkowskich są uwzględnione jako wkład własny, w realizacji zadania publicznego, na którego otrzymaliśmy dotację z budżetu gminy Kołobrzeg.
 6. Praca trenera opłacana jest właśnie z gminnej dotacji w formie umowy zlecenia, nie zaś ze składek członkowskich.
 7. Składki członkowskie są przeznaczone m.in. na organizacje wyjazdów na zawody, obozy, ubezpieczenia, transportu, zakup środków medycznych, hostingu, domeny, certyfikatu SSL, sprzętu sportowego, środków spożywczych na imprezy. W tym roku planujemy m.in. zakup nowych dresów.
 8. Składki członkowskie kumulowane są w całości na koncie stowarzyszenia i pośrednio wracają do trenujących osób w postaci dopłat do wyjazdów na zawody sportowe itp.
 9. Aby sprawiedliwie i równo dofinansować wszystkie dzieci w w/w przypadkach składki muszą być opłacone w całości.
 10. Jeżeli ktoś z Państwa ma zaległości to bardzo prosimy o ich uzupełnienie.

W przypadku szczegółowych pytań prosimy o kontakt z trenerem.

 

                                                                       Zarząd Stowarzyszenia