III BAL PRZYJACIÓŁ TKD

Tak, jak ustaliliśmy na zebraniu rodziców Stowarzyszenia Szkota Taekwon-do „Hwa-Rang” przygotowujemy się do „II Balu Przyjaciół Taekwon-do” 

 

Biorąc pod uwagę, że w związku z wyjazdem naszych dzieci na obóz sportowy i znacznymi wydatkami w miesiącu czerwcu proponujemy takie oto rozwiązanie – 22 września 2018 r. w Świetlicy wiejskiej w Drzonowie.

 

Chcielibyśmy w pierwszej kolejności, żebyśmy wspólnie przygotowali zakończenie sezonu dla dzieci (po egzaminie 20 czerwca 2018 r. w szkole w Drzonowie), zabawę integracyjną dla rodziców oraz zarobić dodatkowe pieniądze dla naszych dzieci na udziale w balu osób z zewnątrz. JEŚLI CHODZI O ZAKOŃCZENIE SEZONU POTRZEBUJEMY WASZEJ POMOCY I 4 CHĘTNYCH DO UPIECZENIA CIASTA, PRZYNIESIENIA CIASTEK LUB NAPOJÓW (proszę o sms-a w tej sprawie jak ktoś może….).

 

Proponujemy zatem wynajem 2 sal w budynku socjalnym w Drzonowie w dniach 21/22 września i 22/23 września 2018 r. (dwie doby to koszt 200 zł). Będą to duża sala wraz z kuchnią i wyposażeniem oraz sala strażacka, która jest przystosowana do usadzenia 30 osób i jest bezpośrednio połączona przejściem z dużą salą. Tym sposobem możemy przyjąć na balu przyjąć 100 osób. 

 

POMYSŁ JEST TAKI

  • Muzykę będzie puszczał pan Falkiewicz-zgodził się zrobić to nie odpłatnie dla naszych dzieci.
  • rodzice przygotują jak poprzednio przepyszne jedzenie z myślą, że musimy wykarmić 100 osób,
  • Ewa Kin przygotuje jak mówi Leszek Czołnowski „Zupkę gulaszową, która w ustach się rozpływa”;-), bigos i żurek z kulkami zrobionymi z białej kiełbasy,
  • my z Markiem bierzemy na siebie koszty wystroju sali i stołów, ponieważ nie będę miała czasu gotować,
  • alkohol i napoje kupujemy sami jak poprzednio i nie ponosimy żadnych innych opłat, ZAPROSZENI PRZEZ NAS GOŚCIE płacą 70,00 zł od pary i w tym proponujemy im jedzenie i muzykę oraz wspaniałą zabawę, ale alkohol i napoje przynoszą sami, 

 

Tym sposobem:

  • my pobawimy się w swoim gronie, a pamiętacie że ostatnio wyszliśmy z sali o 5 rano,
  • zarobimy pieniądze na cele statutowe dla dzieci,
  • KOCHANI REZEWUJCIE SOBIE TERMIN W KALENDARZU, POSTARAJCIE ZABRAĆ Z SOBĄ ZNAJOMYCH, PRZEMYŚLCIE MENU (i dajcie mi znać jak ostatnio, gdyż ostatnie konsultacje świetnie wpłynęły na niepowtarzalność potraw). Czekam na informacje od Was o rezerwacjach dla Was i waszych znajomych oraz przygotowywanym jedzeniu. Przygotowuję formy dodatkowego zarobkowania – konkursy w zamian za wygrany volczer (udział w konkursie odpłatny), piosenki na zamówienie, fotokącik….dlatego przypomnijcie znajomym także, żeby wzięli z sobą trochę grosza:-) ..BO PAMIĘTACIE, ŻE OSTATNIO BYŁO WARTO!.

Mamy nadzieję, że nasza propozycja jest zadowalająca i znów będziemy się bawić do białego rana.

 

Rozpoczynamy 22 września 20178r. o godzinie 20.00.

PROSZĘ o informację od was do 31 lipca 2018 r. o deklaracji (SMS, e-mail) waszego przybycia lub przybycia was i waszych znajomych, lub tylko waszych znajomych …. pozwoli mi to określić, czy przygotowywać plakaty z informacjami dla ludzi z zewnątrz. WAŻNA JEST DLA MNIE SZYBKA DEKLARACJA NAWET JUŻ TERAZ, GDY KTOŚ MA PEWNOŚĆ-bo to pozwoli oszacować dokładne koszty.

Koordynacja imprezy:

Ania tel. 607 309 317; e-mail: anna.stefaniak.dolegowska@gmail.com

 

PS. Jeśli chodzi o nazewnictwo, to jest to “II Bal Przyjaciół TKD”, jednak pierwszym balem była w 2016 “Impreza integracyjna”. Bez zwracania uwagi na nazwę, cel zawsze jest taki sam: poznanie się i zintegrowanie się, zbiórka środków na działalność stowarzyszenia, podziękowanie zaproszonym ważnym gościom i sponsorom oraz najzwyczajniej dobra zabawa. Dlatego też “II Bal Przyjacół TKD” staje się po prostu “III Balem Przyjaciół TKD”. Prezes M.