ZAPISY

Do stowarzyszenia Szkoła Taekwon-do ITF “Hwa-Rang” może zapisać się każdy. Treningi przeznaczone są dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wystarczy przyjść i zgłosić się do trenera Pana Dawida Świtonia.

Optymalny wiek dla dzieci to 6 lat, choć odpowiedni moment by zacząć jest uzależniony od indywidualnych uwarunkowań dziecka.  Treningi są otwarte dla wszystkich. Najważniejsze jest aby dzieci nie zmuszać.  Jeżeli dziecko jest np. wstydliwe to można przyjść i wspólnie poobserwować. Być może w z czasem dziecko włączy się samo do treningów. Można też ćwiczyć razem z dzieckiem. Ważne jest aby pozytywnie motywować.

Na trening należy przyjść około 15 minut wcześniej i przebrać się w dres, (krótkie spodenki nie są wskazane) oraz podkoszulek z krótkim rękawem. Należy też zabrać ze sobą wodę do picia oraz klapki.

Wszystkie osoby będące na sali są zobowiązane przestrzegać regulaminu stowarzyszenia, regulaminy sali sportowej oraz dostosowywać się do komend i poleceń trenera. Łamanie zasad i regulaminów może skutkować wyproszeniem z sali.